fbpx

Yhteystiedot

Ota rohkeasti yhteyttä, niin kerromme mielellämme lisää Energiakourasta!

Toimitusjohtaja

Tenho Koponen
+358 400 593 441
tenho@tmktreeshear.com

Kotimaan myyntivastaava

Jukka Kouko
+358 400 933 441
jukka.kouko@tmktreeshear.com

Kehitysjohtaja

Tony Koponen
+358 405 345 118
tony@tmktreeshear.com

Vastuualueet: Keski-Eurooppa, Aasia, USA, Australia ja Uusi-Seelanti

Sales manager

Robert Kurki
+358 400 534 014
robert.kurki@tmktreeshear.com

Tuotantopäällikkö

Markus Liukkonen
+358 407 478 812
markus.liukkonen@tmktreeshear.com

Vientialuevastaava

Patrik Ollila
+358 400 534 018
patrik.ollila@tmktreeshear.com

Vientialuevastaava

Jaakko Piispanen
+358 400 534 007
jaakko.piispanen@tmktreeshear.com

Vientialuevastaava

Reetta Savolainen
+358 400 534 028
reetta.savolainen@tmktreeshear.com

 

Laskutustiedot

TMK Energiakoura Oy
PL 45229
00063 Laskunet

Verkkolaskuosoite                           003725884869
Y-tunnus                                                  2588486-9
Verkkolaskuoperaattori                  OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin Välittäjätunnus      E204503

Ota yhteyttä

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.


Takaisin ylös